HAKKIMIZDA24.yılına giren ONUR DENTAL sürekli gelişen yapılanmalarının yanında sektöründe kalite, dayanıklılık ve maliyet dinamikleri ile ürün yelpazesini genişletmeye devam etmektedir.

 

Teknoloji alanında yaptığı yatırımlar ve profesyonel çalışan kadrolarıyla gerek yerli üretim konularında gerekse de sektörünün global yeniliklerinin en yakın takipçisi olarak güçlü atılımlarını gerçekleştirmiştir.

 

Sektörümüzde ONUR DENTAL, Diş Hekimlerimizin, Diş Hastaneleri ve Özel Diş Kliniklerimizin vazgeçilmez çözüm ortağı olarak yer almaktadır.

 

Misyonumuz, dental sektöründeki tüm yenilik ve gelişmeleri yakından izleyerek geçmiş başarılarımızdan aldığımız güçle geleceğe ışık tutmaktır. Bu anlamda sürekli yenilenen ve genişleyen ürün yelpazemiz teknolojik ve ekonomik gelişmeler sayesinde şekillenmektedir.

 

Hedefimiz, müşterilerimizin isteklerini ve seçimlerini ön planda tutarak dürüst, güvenilir, şeffaf ve yenilikçi yaklaşımlarımızla siz hekimlerimizin mutluluğunu ve uzun vadeli kazancını her şeyden önde tutarak hizmet vermektir.